Інтерфакс-Україна
10:11 18.11.2019

Печерський райсуд Києва заарештував EUR32 млн на рахунках власника телеканалу "Прямий" Макеєнка, стверджує Портнов

1 хв читати
Печерський райсуд Києва заарештував EUR32 млн на рахунках власника телеканалу "Прямий" Макеєнка, стверджує Портнов

Печерський районний суд Києва наклав арешт на EUR32 млн на рахунках власника телеканалу "Прямий" Володимира Макеєнка в рамках розслідування у справі про можливі зловживання п'ятого президента України Петра Порошенка під час купівлі-продажу телеканалу, повідомляє екс-заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов.

"Друзі, інформую, що на підставі мого звернення до ДБР за фактом відмивання оточенням Порошенка злочинних доходів під час операції з продажу акцій телеканалу "Прямий" Печерський суд заарештував EUR32 млн на люксембурзьких рахунках підставного власника телеканалу Володимира Макеєнка та його офшорних компаній Makwell International SA, Cresendo International LTD і Oltenor Capital в EFG Bank", - написав Портнов у своєму Telegram-каналі в понеділок.

Як повідомлялося, 7 листопада Державне бюро розслідувань (ДБР) здійснило в житлі власника телеканалу "Прямий" обшук у рамках розслідування у справі про можливі зловживання п'ятого президента України Петра Порошенка під час купівлі-продажу телеканалу. Справу було відкрито за заявою екс-заступника глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрія Портнова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори між Україною та США в очному режимі будуть проведені тоді, коли для цього будуть напрацьовані документи

Дональд Трамп-молодший підтримав зусилля Віткоффа по припиненню війни РФ проти України

Енергетики попереджають про небезпеку пожеж у весняний період

Байден 15 квітня виступить із першою публічною промовою після того, як покинув Білий дім - ЗМІ

Обговорюється питання присутності контингенту в Чорному морі - Зеленський

Уряд надав військовим можливість самостійно визначати одержувача виплат у разі полону - Міноборони

Саме стабільність і передбачуваність підтримки України є правильним стимулом для Росії - Зеленський

Захист неба над Одещиною та розвиток регіону обговорили на нараді під головуванням Зеленського

Продаж Болгарією обладнання для ХАЕС буде призупинено – віцепрем'єр Зафіров

Рада підтримала у першому читанні законопроєкт щодо запровадження правила Болар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА