Інтерфакс-Україна
16:01 18.11.2019

Після повернення з РФ трьох затриманих у Керченській протоці українських суден відбудеться їхня перевірка та експертиза - МЗС

1 хв читати
Після повернення з РФ трьох затриманих у Керченській протоці українських суден відбудеться їхня перевірка та експертиза - МЗС

 Після повернення українських катерів "Нікополь", "Бердянськ" і буксира "Яни Капу", які затримали із застосуванням зброї в районі Керченської протоки, буде здійснено їхню ретельну перевірку та експертизу для з'ясування, чи було з них вилучено обладнання та документацію.

"Після ретельної перевірки та експертизи стане зрозуміло, в якому стані повернуто українські кораблі, чи було з них вилучено обладнання та документацію", - йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України на сторінці у Facebook у понеділок.

У відомстві нагадали, що, незважаючи на повернення моряків і кораблів, триває спір про порушення Росією імунітетів трьох військово-морських суд і 24 членів їхніх екіпажів, і вже 21-22 листопада в Гаазі відбудуться перші процесуальні слухання, на яких буде визначено подальші процедурні питання розгляду справи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

Зеленський: Потрібні санкції проти банків і фінсектору РФ; США, ЄС і G7 можуть це забезпечити

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих – Коордштаб

Потепління очікується в Україні на початку тижня, у більшості областей невеликі дощі

Пасажиропотік через кордон в другий тиждень літа збільшився ще на 3%

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА