08:14 19.11.2019

Законопроект про особливий статус Донбасу розроблять за результатами зустрічі у "нормандському форматі"

1 хв читати
Законопроект про особливий статус Донбасу розроблять за результатами зустрічі у "нормандському форматі"

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що новий законопроект "Про особливий статус Донбасу" буде розроблено за результатами зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" спільно з парламентом і суспільством.

"І позиція президента, і позиція більшості у Верховній Раді була наступною: президент, повернувшись із "нормандської зустрічі", разом із парламентом і головне - разом із суспільством створюватимуть законопроект, про який ви згадали. Без залучення всіх вищезазначених структур це буде дуже складно зробити. Президент про це говорив і вести якісь кулуарні або підкилимні розробки тих чи інших законопроектів - це порушувати ті обіцянки, котрі були дані українському суспільству", - заявив Разумков в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Він здивувався, що Міністр закордонних справ Вадим Пристайко вважає роботу парламенту в питанні розробки законопроекту "Про особливий статус" неефективною.

На запитання, як за 11 днів календарних днів після зустрічі лідерів "нормандської четвірки" 9 грудня (останнє у 2019 році засідання Верховної Ради відбудеться 20 грудня - ІФ) буде вироблено текст нового документа про особливий статус для ОРДЛО, голова Верховної Ради відповів, що парламент уміє працювати в прискореному режимі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА