19:12 19.11.2019

До 2024 року в 26 українських школах пілотуватимуть проект, який дасть змогу знизити рівень булінгу

1 хв читати
До 2024 року в 26 українських школах пілотуватимуть проект, який дасть змогу знизити рівень булінгу

До 2024 року в 26 українських школах пілотуватимуть проект із розвитку м'яких навичок, соціально-емоційного та етичного навчання.

"Упродовж п’яти років 26 шкіл із різних областей країни впроваджуватимуть систему з розвитку м’яких навичок, соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning)", - йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

Зазначається, що м'які навички є невід'ємною складовою успішного навчання та обов'язковою компетентністю, якою має володіти випускник "Нової української школи".

Очікується, що учасникам експерименту вдасться поліпшити академічну успішність, а також знизити рівень булінгу. Крім того, система СЕЕН має змінити загальну атмосферу в школах і ставлення учнів до вчителів, навчання, один до одного та до самих себе.

Наразі у рамках експерименту вже готові навчальні програми для початкової та середньої школи, розробляється програма для старшої школи. Надалі EdCamp Ukraine і Університет Еморі обіцяють оприлюднити базовий онлайн-курс із СЕЕН і надати вільний доступ до всіх методичних матеріалів, підготувати програми для старшої школи та навіть для вишів і батьків, які хочуть використовувати ці методики у домашньому навчанні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА