Інтерфакс-Україна
09:52 21.11.2019

Генпрокуратура екстрадувала до США підозрюваного в кіберзлочинах іноземця, вперше за спрощеною процедурою

1 хв читати

 Генеральна прокуратура України в результаті успішної співпраці з Федеральним бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки завершила процедуру екстрадиції громадянина Литви до США, повідомляється на сайті відомства у четвер.

"Зазначена особа розшукувалася тривалий час американськими правоохоронними органами за підозрою у вчиненні десяти серйозних транснаціональних кіберзлочинів та затримана в результаті спецоперації органами Національної поліції України у жовтні цього року на території України. Генеральна прокуратура України ухвалила рішення про екстрадицію особи до США у спрощеному порядку та сьогодні її фактично передано компетентним органам цієї країни", - йдеться в повідомленні.

У Генпрокуратурі називають цей приклад співпраці унікальним, оскільки це перша екстрадиція з України до США в спрощеному порядку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Rheinmetall передасть Україні системи ППО Skyranger 35, постачання яких здійснять за рахунок заблокованих активів РФ

Перехід на графіки погодинних відключень е/е залежатиме від наслідків ударів та часу відновлення енергооб’єктів – глава Міненерго

На Львівщину прибув з візитом голова МЗС Польщі Сікорський

УЧХ допомагав постраждалим після повітряних атак росіян

Більшість українців прихильно ставляться до створення Уряду національної єдності – КМІС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

Відшкодовано 215 млн грн у справі "бек-офісу" на УЗ - САП

"Зелена" гілка київського метрополітену відновила рух від ст. "Сирець" до ст. "Харківьска"

Автором тексту Радіодиктанту нацєдності-2025 буде письменниця Євгенія Кузнєцова, а читатиме текст акторка Наталія Сумська

Ворог висадив механізований десант у Володимирівці на Донеччині – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА