Інтерфакс-Україна
13:20 21.11.2019

На Донбасі бойовики переміщують на нові позиції озброєння - Міноборони

1 хв читати
На Донбасі бойовики переміщують на нові позиції озброєння - Міноборони

 Із початку цієї доби (станом на 12:30 четверга) бойовики на Донбасі не відкривали вогонь, ніхто з українських військових не постраждав.

"Із початку цієї доби до 12:30 російсько-окупаційні війська вогневої активності не проявляли. Втрат із нашого боку не зафіксовано", - сказав під час брифінгу у четвер спікер Міністерства оборони України полковник Максим Праута.

Водночас він повідомив, що за інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, командування збройних сил Росії вживає заходів для запобігання зниженню боєздатності передових підрозділів з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

"Зокрема, зросла інтенсивність тренувань із управління вогнем артилерійських розрахунків підрозділів, розміщених поблизу ділянок розведення сторін", - пояснив він.

Також спікер Міноборони наголосив, що в темний час доби таємно переміщується на нові позиції озброєння, яке підлягає відведенню від лінії розмежування, а в залишених окопах противник розміщує несправну техніку, евакуацію якої намагатиметься видати за виконання домовленостей стосовно її відведення. "Для того щоб приховати ці "махінації", російське командування обмежило допуск представників ЗМІ до лінії розмежування під виглядом загрози обстрілу підрозділами об'єднаних сил", - додав він.

Як повідомлялося, за минулу добу незаконні збройні формування сім разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, унаслідок чого поранення отримали сім українських військовослужбовців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

Трамп готовий зустрітися із Зеленським та Путіним після фіналізації мирної угоди щодо припинення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА