14:39 21.11.2019

Майдан-III можливий, його причиною можуть стати неприпустимі компроміси з РФ, зазначають експерти

2 хв читати
Майдан-III можливий, його причиною можуть стати неприпустимі компроміси з РФ, зазначають експерти

 Експерти допускають можливість третіх масових акцій протесту в Києві, причиною яких можуть стати неприпустимі компроміси з Російською Федерацією та загострення ситуації на Донбасі.

"На запитання, чи можливий через рік-два Майдан-III, більшість відповіли, що загалом це можливо. А на запитання, які можуть бути причини Майдану-III, абсолютна більшість відповіла, що це можуть бути неприпустимі компроміси з Росією та загострення подій на Донбасі", - сказала директор фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна на презентації експертного опитування "П'ята річниця майдану" у четвер у Києві.

Під час дослідження, яке провів фонд "Демократичні ініціативи" 7-19 листопада 2019 року, було опитано 80 експертів.

44 експерти вважають, що так званий Майдан-III загалом можливий, дев’ять вважають, що, найімовірніше, так і буде, 15 осіб відповіли, що такий розвиток подій малоймовірний, а п'ять респондентів впевнені, що нового Майдану в найближчі два роки не буде. Семеро з опитаних не змогли відповісти.

43 експерти назвали можливу причину нового Майдану - зрада національних інтересів, неприпустимі компроміси з РФ і загострення ситуації на Донбасі. 13 бачать можливу причину в катастрофічному падінні рівня життя населення, економічній кризі, ще 13 - невіра у спроможність нової влади забезпечити зміни на краще, дев'ять - зрада владою європейського курсу України.

Сім експертів допускають, що Майдан-III спровокують масові порушення прав громадян, розправа над опозиційними політиками та громадськими активістами, п'ять - відсутність послідовної політики стосовно окупованих територій, виконання Мінський домовленостей, чотири - корумпованість влади та відсутність помітних результатів боротьби з корупцією, три - продаж землі. 14 респондентів назвали інші можливі причини Майдану-III.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Регламентний комітет Ради пропонує не оплачувати 81 нардепу листопадові витрати на виконання повноважень через "прогули"

Україна віддана Мінським домовленостям і змінює свою Конституцію в частині децентралізації на всій території Україні

Україна планує, що наступна зустріч в "нормандському форматі" буде в квітні, і до неї повинна виконати певне домашнє завдання

На зустрічі "нормандської четвірки" РФ відкинула можливість змін Мінських угод, але вони необхідні, і пізніше Кремль це усвідомить

Моралес сподівається на отримання політичного притулку в Аргентині

На ТКГ у середу оголосять дату припинення вогню і узгодять нові ділянки розведення на Донбасі, звірять списки для обміну військовополонених

Ми працюємо над організацією повноцінного візиту президента Зеленського до США

Зеленський вніс до ВР законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади

Трамп назвав процес імпічменту ганьбою для країни

Маруся Звіробій просить Зеленського про особисту зустріч

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА