10:44 25.11.2019

У Мінсоцполітики наголошують на важливості підвищення доступу ромів до соцпослуг

1 хв читати
У Мінсоцполітики наголошують на важливості підвищення доступу ромів до соцпослуг

У Міністерстві соціальної політики відзначають важливість підвищення доступу ромів до системи надання якісних адресних соціальних послуг.

"Ефективна державна політика з питань соціального захисту вразливих категорій населення сприятиме інтеграції ромів у суспільство", - наводить слова заступника міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергія Ніжинського прес-служба відомства.

Він також зазначив, що для майбутнього ромської громади є надзвичайно важливим підвищення доступу ромів до системи надання якісних адресних соціальних послуг, і наголосив на ролі родини та відповідальності батьків у процесі виховання дітей.

Згідно з повідомленням, Мінсоцполітики проводить послідовну політику підтримки ромських сімей, що потребують допомоги. "У 2019 році понад 1,9 тис. ромських сімей, де проживає 5,6 тис. дітей, отримали різні види соціальних послуг - від соціального супроводу та інтеграції до гуманітарної та юридичної допомоги", - констатують у міністерстві.

Зазначено, що найбільша кількість охоплених соціальними послугами ромських сімей із дітьми проживає в Закарпатській (196), Одеській (149 сімей), Донецькій (158 сімей), Сумській (115) і Харківській (447) областях.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА