Інтерфакс-Україна
19:44 26.11.2019

Помпео пообіцяв продовжити боротьбу з корупцією в Україні

2 хв читати
Помпео пообіцяв продовжити боротьбу з корупцією в Україні

Держдепартамент США продовжить надавати Україні допомогу в боротьбі з корупцією, заявив держсекретар Майк Помпео.

"У нас дуже чітка політика щодо України, і ми з успіхом її здійснюємо. Досі існує багато викликів - росіяни як і раніше на Донбасі, а український президент працює над тим, щоб була впевненість - ми наполегливо вирішуємо такі довготривалі проблеми цієї країни як корупція", - сказав Помпео на брифінгу у вівторок.

"Держдепартамент працює над (вирішенням цієї проблеми - ІФ) вже півтора року, і ми продовжимо цю діяльність", - продовжив він.

При цьому Помпео не став давати прямої відповіді на питання, чи могли його передбачувані розмови з адвокатом Руді Джуліані мати відношення до відставки посла США в Україні Мері Йованович.

"У мене небагато що є сказати щодо розслідування, пов'язаного з Україною", - сказав він у відповідь на запитання журналіста про те, чи мав він відношення до відставки американського посла.

При цьому він запевнив, що зі свого боку держдеп діє в рамках закону в зв'язку з розслідуванням.

Йованович займала пост посла США в Україні з серпня 2016 року до травня 2019 року.

За повідомленням газети Wall Street Journal, президент США Дональд Трамп відкликав колишнього посла США в Україні Йованович на тлі скарг цієї весни його прихильників, зокрема Джуліані на те, що вона перешкоджає спробам переконати Київ провести розслідування стосовно колишнього віце-президента від демократів Джо Байдена.

У США восени демократи ініціювали процедуру імпічменту Трампа. Причиною для розглядів стало повідомлення американського інформатора про те, що Трамп намагався в ході телефонної розмови 25 липня переконати президента України Володимира Зеленського почати розслідування щодо сина одного зі своїх ймовірних конкурентів на виборах президента США Джо Байдена - Гантера.

Йованович виступала на другому етапі публічних слухань у рамках процедури імпічменту в комітеті з розвідки Палати представників США, а також в закритому форматі перед конгресменами.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція із закликом підвищити вартість проїзду у київському метро до 15 грн набрала лише 250 голосів

Свириденко: Уряд перевіряє працівників АРМА і ухвалює кадрові рішення щодо тих, хто фігурує в матеріалах НАБУ

Внаслідок ворожого удару по житловому сектору на Сумщині травмована людина

Бельгія засуджує масові атаки Росії на Україну та удар по посольству Азербайджану

Ворог атакував енергообʼєкти та інфраструктуру на Чернігівщині

Зеленський доручив оновити керівництво ключових енергетичних і майнових інституцій України

Зеленський анонсував історичну угоду з Францією та візит до Іспанії для посилення обороноздатності України

Студія "Квартал 95": Не дозволимо втягувати себе в політичні ігри або маніпуляції

Генштаб зафіксував 176 бойових зіткнень упродовж доби

Збито/подавлено 139 із 177 цілей противника, є влучання на 14 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА