11:16 27.11.2019

У РФ слідство у справі українських моряків продовжено на два місяці - адвокат

2 хв читати
У РФ слідство у справі українських моряків продовжено на два місяці - адвокат

Термін попереднього слідства у справі затриманих у Керченській протоці українських моряків продовжено ще на два місяці у зв'язку з необхідністю здійснення низки слідчих дій, повідомив "Інтерфаксу" в середу адвокат обвинувачених Микола Полозов.

"Слідство продовжено на два місяці, до 20 січня, у зв'язку з тим, що слідчому необхідно отримати відповіді на доручення від оперативників. Також слідство планує допитати якогось свідка, якого - не кажуть", - сказав він.

Адвокат уточнив, що з самими моряками слідчі не планують слідчих дій, викликати їх не мають наміру.

За його словами, після повідомлення про завершення слідчих дій захист зможе продовжити ознайомлення з матеріалами справи.

Полозов також пояснив, все вилучене з українських кораблів майно поки що перебуває як речові докази у РФ.

Раніше він висловив думку, що вилучене з кораблів обладнання та зброя може бути передано Україні на відповідальне зберігання.

"Слідчий може взагалі виключити все це майно зі списку речових доказів, і у такий спосіб все вилучене повернеться в Україну. Але, якщо ні, то слідство, як у ситуації з кораблями, може передати ці речові докази на відповідальне зберігання українській стороні", - сказав Полозов.

Адвокат зазначив, що російське законодавство це не забороняє, але слідство поки що не поспішає з ухваленням будь-яких рішень.

Полозов також уточнив, що якщо справа все-таки дійде до суду, то долю речових доказів вирішить вже суддя під час оголошення вироку.

Водночас він висловив упевненість, що питання про повернення Україні вилученого з затриманих кораблів майна буде вирішено на політичному рівні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА