17:29 27.11.2019

Кабмін упровадив санкції проти 131 юрособи за руйнування об'єктів культурної спадщини в Криму, здійснення там мовлення і постачання матеріалів для ОПК РФ

2 хв читати
Кабмін упровадив санкції проти 131 юрособи за руйнування об'єктів культурної спадщини в Криму, здійснення там мовлення і постачання матеріалів для ОПК РФ

 Кабінет Міністрів України впровадив санкції до 131 юридичної особи за руйнування об'єктів культурної спадщини на території АР Крим, за здійснення там теле- і радіомовлення та за постачання матеріалів для оборонно-промислового комплексу Росії.

"Уряд на своєму засіданні впровадив санкції проти тих, хто руйнує об'єкти культурної спадщини на території АР Крим та м. Севастополя, здійснює там теле- і радіомовлення, а також постачає матеріали для оборонно-промислового комплексу РФ", - ідеться в повідомленні прес-служби уряду.

Зазначається, що санкції застосовуються до юридичних осіб, що забезпечують незаконну діяльність окупаційної адміністрації Росії та юридичних осіб, залучених до проведення незаконних пошукових робіт на об'єктах археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини.

"Це 39 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ, і 22 юридичні особи, зареєстровані на території АР Крим та Севастополя за російським законодавством", - ідеться в повідомленні.

До юридичних осіб, які незаконно здійснюють мовлення на захоплених радіочастотах на тимчасово окупованій території Криму та Севастополя, також передбачено санкції. Зокрема, це 19 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ і 15 юридичних осіб, зареєстрованих на території Криму та Севастополя за російським законодавством.

Крім того, санкції застосовуються до юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг підприємствам оборонно-промислового комплексу Російської Федерації, які незаконно розташовані на тимчасово окупованій території України, - це 33 юридичні особи, зареєстровані на території РФ, і три юридичні особи, зареєстровані на території Криму та Севастополя за законодавством Росії.

Уряд України вважає, що такі дії з боку зазначених юридичних осіб сприяють легітимації незаконної окупації та спроби анексії Автономної Республіки Крим Російською Федерацією, створює реальні та потенційні загрози національній безпеці України.

Так, упровадження санкцій до юридичних осіб унеможливить провадження ними економічної діяльності на території України.

"Крім того, наші партнери зможуть також ініціювати впровадження санкцій щодо певних юридичних осіб у країнах Європейського Союзу та Сполучених Штатах Америки", - зазначили в Кабміні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА