Інтерфакс-Україна
22:07 27.11.2019

ВАКС обрав Садовому запобіжний захід у вигляді застави в 1 млн грн, а не в 50 млн грн, як просили прокурори

2 хв читати
ВАКС обрав Садовому запобіжний захід у вигляді застави в 1 млн грн, а не в 50 млн грн, як просили прокурори

Вищий антикорупційний суд України обрав меру Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді застави в 1 млн грн і поклав низку процесуальних зобов'язань терміном на два місяці в рамках розслідування кримінального провадження, в якому Садовий підозрюється в зловживанні службовим становищем.

На засіданні в середу суд частково задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України і обрав Садовому запобіжний захід у вигляді застави розміром 550 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 1 млн 56 тис. 550 грн.

Суд також поклав на Садового зобов'язання прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, до суду на кожну їх вимогу: повідомляти детективу, прокурору або суду про зміну свого місця проживання та місця роботи; утриматися від спілкування з іншими підозрюваними і свідками в даному кримінальному провадженні.

Прокурори САП на засіданні просили суд застосувати до підозрюваного Садового запобіжний захід у вигляді застави розміром 50 млн грн.

Як повідомлялося, 21 листопада представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) вручили Садовому повідомлення про підозру в зловживанні службовим становищем у справі продажу ділянки землі під індустріальний парк від 2015 року. "Під час розслідування встановлено і підтверджено висновками експертів і фахівців, що понад 23,49 га земель було продано за договором купівлі-продажу посадовими особами Львівської міськради в порушення вимог чинного законодавства за заниженою ціною як землі промисловості", - йдеться в повідомленні САП.

У прокуратурі також встановили, що продана ділянка не належить місту Львову, а Рясне-Руській сільраді Яворівського району Львівської області як земля сільськогосподарського призначення.

За даними САП, чиновникам інкримінують злочин за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 (організація зловживання і зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. "Одразу після вручення підозр прокурори САП вручили клопотання про обрання зазначеним особам запобіжних заходів", - йдеться в повідомленні.

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного продажу 32 га землі Львівською міськрадою в 2016 році. 15 листопада того самого року у Львівській міськраді відбулися обшуки в рамках зазначеної справи, а в липні 2017 року Садового з цього приводу викликали на допит до прокуратури.

Сам Садовий сподівається на "успішний результат" справи стосовно нього, при цьому зазначає, що не має достатньої суми для внесення раніше вже озвученого у ЗМІ такого розміру застави у 50 млн грн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА