15:27 28.11.2019

Прокуратуру Житомирської області очолив Олег Василів

1 хв читати
Прокуратуру Житомирської області очолив Олег Василів

Заступник генерального прокурора України Віктор Трепак у четвер, 28 листопада, представив колективу прокуратури Житомирської області нового керівника - Олега Василіва.

"Ми маємо відновити довіру людей до інституту прокуратури, де закон і справедливість мають бути основою нашої роботи. Ці зміни є актуальними, і цього від нас очікує суспільство. Гадаю, що ми з вами, разом із правоохоронними органами, органами державної влади зможемо вибудувати таку інституцію", - наводить слова Трепака прес-служба прокуратури Житомирської області.

У свою чергу Василів подякував за довіру і висловив упевненість у тому, що спільно з колективом впорається з поставленими завданнями. "Колектив прокуратури Житомирської області здатний долати труднощі, які зустрічаються у повсякденній роботі. Ми продовжуватимемо працювати над зміцненням авторитету прокуратури Житомирської та органів прокуратури загалом", - сказав він.

Василів народився 17 квітня 1984 року в м. Моршині Львівської області. В органах прокуратури працює з 2006 року. До призначення на посаду прокурора Житомирської області працював на посаді першого заступника прокурора Житомирської області.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА