Інтерфакс-Україна
07:27 29.11.2019

Бойовики 9 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військові не постраждали

1 хв читати
Бойовики 9 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військові не постраждали

Незаконні збройні формування 9 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали, повідомляє прес-центр штабу операції об'єднаних сил.

"28 листопада збройні формування Російської Федерації 9 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції ооб’єднаних сил з гранатометів різних систем і стрілецької зброї, з крупнокаліберними кулеметами включно ... Втрат у результаті обстрілів серед військовослужбовців об'єднаних сил не зафіксовано", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у п'ятницю вранці.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" НЗФ здійснили 4 обстріли неподалік Новолуганського і Шумів - з РПГ, великокаліберних кулеметів і іншої стрілецької зброї, поблизу Троїцького - зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів, у Майорська - з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

П'ять ворожих обстрілів зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід". Зокрема, неподалік Новотроїцького - з ручних протитанкових гранатометів, поблизу Березової - зі стрілецької зброї, у Красногорівки - з СПГ і великокаліберних кулеметів, біля Мар'їнки - з РПГ, підствольних гранатометів і стрілецької зброї, поблизу Водяного, що на Приазов'ї - зі станкових протитанкових гранатометів.

"З початку поточної доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли. Втрат немає", - підсумували в штабі.

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА