09:35 29.11.2019

Підприємство з Києва сприяло "Кримському содовому заводу" в незаконному видобутку корисних копалин

1 хв читати
Підприємство з Києва сприяло "Кримському содовому заводу" в незаконному видобутку корисних копалин

Прокуратура Автономної республіки Крим спільно з органами правопорядку автономії припинила схему незаконного видобутку корисних копалин, яку організувало київське підприємство.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Криму, слідство встановило, що підприємство, яке розміщується в Києві, сприяло "Кримському содовому заводу" в незаконному видобутку корисних копалин загальнодержавного значення. Сприяння полягало в забезпеченні роботи гідротехнічної споруди, що розміщується біля адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим. У спорудженні працювали шість промислових насосів, які перекачували "кондиційну ропу" з центральної та західної частини озера Сиваш для содового заводу.

Внаслідок завод незаконно, без отримання відповідних дозволів від Державної служби геології та надр України, здобував ропу, яка використовувалася для виготовлення продукції.

Правоохоронці здійснили низку обшуків у київському офісі підприємства і на гідротехнічному спорудженні. В результаті було виявлено та вилучено велику кількість документів, що підтверджують незаконну діяльність підприємства. Слідство триває, вирішується питання про пред'явлення підозр.

За інформацією інтернет-видання "Українська правда", йдеться про київське ТОВ "Геомоніторинг", яке переганяло ропу на "Кримський содовий завод".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА