В Албанії завершили рятувальну операцію після землетрусу, жертвами стали 50 осіб

Рятувальні служби Албанії припинили пошуки тих, що вижили після землетрусу, котрий стався на початку цього тижня, повідомляє в суботу агентство Associated Press з посиланням на прем'єр-міністра Албанії Еді Раму.
Кількість жертв землетрусу зросла до 50 осіб. Раніше повідомлялося про 49 загиблих. Рятувальники вважають, що вони витягли з-під уламків тіла всіх загиблих.
Порядку 2 тис. осіб отримали поранення, одна з постраждалих впала в кому.
Без даху над головою залишилися 4 тис. людей. 2,5 тис. з них тимчасово розмістили в готелях недалеко від місць, де вони проживали, інші вирушили на схід Албанії чи в Косово.
За словами Еді Рами, серйозно пошкоджені 1465 будівель в столиці Албанії Тирані, ще 900 - у розташованому неподалік місті Дуррес. Кілька пошкоджених будівель уже знесли, зазначає AP.
Влада Албанії пообіцяла виплатити по 1 млн албанських леків ($ 9 тис.) сім'ям загиблих.
Землетрус магнітудою 6,4 в Албанії стався в ніч на вівторок. Епіцентр розташовувався між столицею країни Тіраною і другим за величиною містом Дурресом.