Інтерфакс-Україна
18:58 01.12.2019

Бойовики двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали

1 хв читати
Бойовики двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали

Незаконні збройні формування 2 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали, повідомляє прес-центр штабу операції об'єднаних сил.

"Протягом поточної доби збройні формування Російської Федерації 2 рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції наших підрозділів із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів ... Втрат у результаті обстрілів серед особового складу об'єднаних сил не було", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у неділю ввечері.

Бойовики здійснили 1 обстріл позицій українських позицій в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ": неподалік Новолуганського - з ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" бойовики 1 раз обстріляли укріплення об'єднаних сил поблизу Новогригорівки з мінометів калібру 82 мм.

"Підрозділи об'єднаних сил дотримуються умов припинення вогню і перебувають напоготові до будь-яких підступних і провокаційних дій супротивника" - підсумували в штабі ООС.

 

 

ОСТАННЄ

ЄС активізує вирішення питання про використання заморожених активів РФ для стабільного фінансування України - ЗМІ

Новопризначений президент BND попереджає про реальну небезпеку війни з Росією – ЗМІ

Прикордонники затримали сім’ю з Полтавщини, що допомагала порушникам перетнути кордон за $25 тис.

Трамп планує зустрітися із Зеленським у Вашингтоні 17 жовтня – ЗМІ

АРМА припинила пошук управителя для БФК Gulliver та повертає актив державі

Україна і Словаччина мають намір домовитися про технічне та фінансове співробітництво

Нову цифрову систему обліку військовослужбовців "Імпульс" розгортають у ЗСУ - Міноборони

Генпрокурор виступає за довічне позбавлення волі за ґвалтування та вбивство дітей

Стефанчук та Штайнмаєр обговорили безпекову підтримку України

У Вишгороді на Київщині введено в експлуатацію нове укриття для школярів, що збудоване за всіма стандартами безпеки та комфорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА