13:50 02.12.2019

Військовий прокурор Ляшенко очолив прокуратуру Луганської області

1 хв читати
Військовий прокурор Ляшенко очолив прокуратуру Луганської області

Заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов у понеділок, 1 грудня, представив колективу органів прокуратури Луганської області нового керівника - Олексія Ляшенка.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, у відомстві було створено Департамент нагляду з кримінальних проваджень стосовно злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту, що важливо для фіксування військових злочинів і формування доказової бази для Міжнародного кримінального суду та національних судів.

"Тому в прокуратурах Луганської та Донецької областей буде створено відповідні управління. В Луганській області в цьому напрямі відсьогодні працюватиме Костянтин Караман", - зазначено в повідомленні.

У свою чергу Ляшенко подякував керівництву Генпрокуратури за довіру й зазначив, що основним завданням діяльності прокуратури Луганської області буде повернення довіри суспільства до прокуратури та створення умов, за яких кожен житель області почуватиметься захищеним.

Олексій Ляшенко народився 21 березня 1985 року в м. Харкові. В органах прокуратури працює з 2007 року. З травня 2017 року обіймав посаду військового прокурора Луганського гарнізону об'єднаних сил. Є учасником бойових дій на сході України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА