Інтерфакс-Україна
16:48 02.12.2019

Апеляційна палата ВАКС залишила під домашнім арештом директора департаменту ОП Кондзелю

2 хв читати
Апеляційна палата ВАКС залишила під домашнім арештом директора департаменту ОП Кондзелю

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила в силі запобіжний захід для директора департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента України Світлани Кондзелі.

"За результатами розгляду апеляційної скарги суд залишив у силі рішення слідчого судді Вищого антикорупційного суду, згідно з яким до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з забороною залишати житло цілодобово", - повідомляє прес-служба ВАКС у понеділок.

Як повідомлялося, 15 листопада ВАКС обрав колишньому заступнику міністра культури Вікторії Лісничій, підозрюваній в отриманні неправомірної вигоди, запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці з альтернативою застави в розмірі 576 тис. грн.

Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 27 ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України.

12 листопада співробітники НАБУ спільно з САП викрили та затримали за підозрою в одержанні неправомірної вигоди учасників, серед яких - працівник Офісу президента.

У повідомленні НАБУ наголошується, що осіб затримано відповідно до ст. 208 КПК України (затримання уповноваженою посадовою особою). Тривають невідкладні слідчі дії за участю представників СБУ.

Серед затриманих - голова одного з департаментів Офісу президента, її спільниця - колишня заступниця міністра культури України та інші учасники угруповання. Їх затримали безпосередньо після отримання першої частини хабара розміром $150 тис.

За погодженням прокурорів САП детективи НАБУ 13 листопада повідомили про підозру керівниці одного з департаментів Офісу президента, екс-заступниці міністра культури України та їхнім спільникам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА