Інтерфакс-Україна
07:22 03.12.2019

Адвокат підозрюється в заволодінні нерухомістю одеської громади на понад 6 млн грн

1 хв читати
Адвокат підозрюється в заволодінні нерухомістю одеської громади на понад 6 млн грн

Прокурори Одеської місцевої прокуратури №1 повідомили про підозру адвокату в фальсифікації документів і заволодінні нерухомістю одеської громади на більш ніж 6 млн грн.

Як повідомляється на сайті прокуратури області, юрист, використовуючи бланки і печатки заснованих ним підприємств, сфальсифікував документи і надав для реєстрації права власності на приміщення територіальної громади Одеси.

В інформації зазначається, що юриста викрили правоохоронці, коли він переоформив на себе майно і повторно використовуючи підроблені документи, намагався привласнити земельну ділянку під будівлями.

Вирішується питання про обрання адвокату запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Київського відділу поліції під оперативним супроводом співробітників Управління стратегічних розслідувань Національної поліції України (ч.4 ст.190, ч.3 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4. 3, 4 ст. 358, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА