Інтерфакс-Україна
11:11 04.12.2019

В Одесі горить 6-поверхова будівля навчального корпусу коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

1 хв читати

У середу о 10:12 в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу (м. Одеса) на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої наразі становить близько 700 м кв., повідомляє прес-служба Держслужби України з НС.

"Орієнтовна площа пожежі 700 м. кв. Зараз до гасіння залучено 65 людей особового складу та 16 одиниць техніки. Триває евакуація", - йдеться в оприлюдненому о 10:49 середи повідомленні.

У ДСНС зазначили, що інформація про постраждалих унаслідок НП уточнюється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА