Інтерфакс-Україна
11:44 04.12.2019

У листопаді зменшилася кількість громадян, які перетнули адмінмежу з Кримом

1 хв читати
У листопаді зменшилася кількість громадян, які перетнули адмінмежу з Кримом

За результатами пропускних операцій фіксується зменшення порівняно з листопадом минулого року кількості громадян, які перетнули адміністративну межу з окупованих Кримом, повідомляє Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби.

"Загалом протягом листопада 2019 року контрольні пункти в'їзду-виїзду в обох напрямках перетнули 173 тис. осіб, що на 13 тис. осіб менше, ніж за аналогічний період минулого року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що фіксується і сезонне зменшення кількості перетинів - порівняно з жовтнем цього року в листопаді перетнули адмінмежу на 19 тис. громадян менше (жовтень - 192 тис. осіб).

"З початку року загальна кількість громадян, які перетнули адмінмежу з АР Крим в обох напрямках, залишається на рівні 2018 року", - повідомили у відомстві

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА