13:10 05.12.2019

У Держприкордонслужбі України порахували суму пропонованих за рік хабарів -1,6 млн грн

1 хв читати
У Держприкордонслужбі України порахували суму пропонованих за рік хабарів -1,6 млн грн

Глава Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко повідомив, що цього року українські прикордонники відмовилися від хабарів на понад 1,6 млн грн.

"Лише цього року ми фіксуємо понад 550 випадків спроб надання неправомірної вигоди нашому персоналу й випадки, коли наш персонал відмовлявся від цих хабарів, на загальну суму понад 1,6 млн грн" - сказав він під час конференції "Стратегічні комунікації - складова ефективного реформування правоохоронної системи" в Києві в четвер.

За словами Дейнека, завдання Держприкордонслужби України - це, насамперед, змінити комунікаційні процеси відомства для успішного досягнення стратегічних цілей, тобто формування репутації Держприкордонслужби як відомства з нульовою толерантністю до корупції.

Крім того, він наголосив, що цього року українці почали більше довіряти прикордонникам.

"Наша мета, щоб прикордонник асоціювався в суспільстві не з чергами на кордоні, не з хабарами, спробами тиснути на людей, які перетинають державний кордон, а асоціювався з відданістю державі, з чесним, патріотичним ставленням до громадян і виконанням своїх обов'язків", - додав глава Держприкордонслужби.

Серед пріоритетів подальшої роботи Держприкордонслужби Дейнеко назвав підвищення рівня прикордонної безпеки, зокрема шляхом упровадження системи технічного інтелектуального захисту кордону.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА