19:30 05.12.2019

Близько 5 тис. військовослужбовців Нацвардії України виконують на сьогодні завдання в районі ООС

2 хв читати
Близько 5 тис. військовослужбовців Нацвардії України виконують на сьогодні завдання в районі ООС

Командувач Нацгвардії України Микола Балан під час військової ради розповів, які завдання в районі проведення Операції об'єднаних сил (ООС) виконують підрозділи НГУ на різних лініях і про результати служби гвардійців в ООС за останні півроку.

"Зокрема, Микола Балан розповів, що на сьогодні батальйонно-тактична група 4 бригади оперативного призначення (бригада швидкого реагування Національної гвардії України) виконує завдання в складі Операції об'єднаних сил з утримання батальйонного району оборони на першому рубежі. А особовий склад управління спеціальних операцій Головного управління НГУ та підрозділів спецпризначення Нацгвардії безпосередньо був залучений до виконання бойових завдань у складі угрупувань з контрснайперської та контрдиверсійної боротьби об'єднаних сил", - повідомляє прес-служба Нацгвардії в четвер.

Спецпризначенці НГУ, зокрема, затримали та передали компетентним органам 186 осіб - 27 осіб, імовірно причетних до діяльності незаконних збройних формувань (НЗФ), і 159 осіб, підозрюваних у здійсненні правопорушення або причетності до кримінальної діяльності на території України та за її межами. Встановили місцезнаходження сил і засобів незаконних збройних формувань. Також було виявлено 13 схронів зброї, боєприпасів та вибухових засобів та вилучено велику кількість зброї та боєприпасів, серед яких, зокрема, 56 артилерійських снарядів та мін, майже 5 тис. набоїв до зброї.

Крім того, з вересня цього року на позиціях угруповання НГУ в ОТУ "Схід" розпочала виконання службово-бойових завдань із виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів зведена група розмінування. За цей період зведена група виявила та знешкодила 12 артилерійських снарядів, гранати, сигнальні міни, протитанкову міну та інші вибухонебезпечні предмети, які могли коштувати життів місцевих громадян або військових.

"Більша частина залученого особового складу здійснює ізоляційно-обмежувальні заходи на блокпостах щодо переміщення осіб, транспортних засобів і вантажів; охорону (утримання) опорних пунктів на II та III рубежах оборони; охорону та оборону важливих об'єктів і комунікацій, органів державної влади та судових органів; протидіє диверсіям на польових артилерійських складах ЗСУ; виконує заходи у складі Сил спеціальних операцій за планом контрдиверсійної боротьби; посилює охорону морського узбережжя та ведення розвідки надводного простору в північно-східній частині Азовського моря; посилює охорону ділянок державного кордону; охороняє громадський порядок, конвоює та охороняє підсудних тощо", - йдеться в повідомленні.

У межах цих функцій протягом другого півріччя 2019 року гвардійці у складі ООС затримали 551 людину, з яких 176 - за підозрою в скоєнні злочину (зокрема, 75 - за підозрою в діяльності НЗФ).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА