Події

Cosmopolitan Україна звільнив заступника головного редактора через скандальний пост у соцмережах про похорон загиблого бійця

Журнал "Cosmopolitan Україна" звільнив заступника головного редактора Євгенію Пліхіну і вибачився за її некоректний пост у Фейсбуці про похорон загиблого бійця спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ Дениса Волочаєва.

"Весь колектив українського видання журналу Cosmopolitan висловлює глибокі співчуття родині та всім близьким трагічно загиблого героя і щиро вибачається за текст, опублікований Євгенією Пліхіною на її особистій сторінці. Цей текст не стосується позиції бренду, ми дуже шкодуємо, що наша колега так вчинила. Ми категорично не поділяємо її думки. З огляду на ситуацію, що склалася, з 5 грудня 2019 року наше видання припиняє співпрацю з Євгенією Пліхіною - вона залишає посаду заступника головного редактора журналу "Cosmopolitan", - йдеться в заяві журналу, опублікованій на сторінці в Фейсбуці в четвер.

У заяві наголошується також, що бренд Cosmopolitan беззастережно "знаходиться на стороні свого народу в боротьбі за збереження незалежності і суверенітету, висловлює підтримку героям, які захищають Україну і поважає світлу пам'ять загиблих".

Як повідомлялося, 4 грудня заступник головного редактора журналу "Cosmopolitan Україна" Євгенія Пліхіна опублікувала повідомлення на своїй сторінці в Facebook і каналі в Telegram про церемонію прощання із загиблим бійцем "Альфи" СБУ, в якому вона обурювалася помпезністю похорону і назвала його "язичницьким обрядом, після якого всі підуть обідати".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ