Події

Майже 1,5 млн людей беруть участь в демонстраціях у Франції

Найбільша французька профспілка Загальна конфедерація праці оцінює кількість учасників демонстрацій по всій Франції в 1,5 млн людей, повідомляє в четвер газета "Фігаро".

Тим часом, за даними МВС Франції, загалом в акціях по країні беруть участь близько 800 тис. людей, серед них 65 тис. - в Парижі.

Зазначається, що багатотисячні демонстрації відбуваються також в Тулузі, Марселі, Ліоні, Бордо і Монпельє.

Раніше повідомлялося, що в Парижі і низці інших великих міст Франції під час акцій протестів відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією.

У четвер у Франції відбувається масштабний страйк профспілок, що представляють співробітників транспортної, а також освітньої сфери. Французи вийшли на вулиці міст на знак протесту проти запланованої урядом Франції пенсійної реформи. Реформа, зокрема, покликана скасувати спеціальні категорії для представників низки професій, що дозволяють їм раніше виходити на пенсію або отримувати підвищені виплати.

Через страйк громадський транспорт у Франції практично припинив роботу. Тільки 10% високошвидкісних поїздів продовжують рух. Крім того, через брак персоналу призупинено роботу однієї з головних визначних пам'яток країни - Ейфелевої вежі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ