Інтерфакс-Україна
13:09 08.12.2019

У Києві затримали серійного автокрадія

1 хв читати

Київські поліцейські затримали чоловіка, який перебував у розшуку за серію крадіжок з автотранспорту, повідомляє відділ комунікації поліції Києва в неділю.

"Слідчі встановили причетність підозрюваного до чотирьох епізодів... упродовж двох місяців у Подільське управління поліції надходили звернення громадян про те, що невідомі викрадали речі і запчастини з авто... Після проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу підозрюваного, а потім почали його пошуки. Через деякий час поліцейські затримали зловмисника. Ним виявився 30-річний уродженець Дніпропетровської області, раніше судимий за крадіжки та грабежі", - йдеться в повідомленні.

Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до п'яти років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА