Інтерфакс-Україна
16:06 08.12.2019

Понад 40 людей загинули під час пожежі на фабриці в Делі

1 хв читати

Щонайменше 43 людини загинули в неділю під час пожежі на фабриці в центральній частині Нью-Делі, повідомляє Associated Press з посиланням на дані поліції.

Ще щонайменше 16 осіб госпіталізували з опіками та з отруєнням чадним газом. За словами представника лікарні Кішора Сінгха, всі вони перебувають у стабільному стані.

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді назвав пожежу жахливою, висловив співчуття сім'ям загиблих і побажав швидкого одужання тим, хто дістав травм під час пожежі.

Причина загоряння поки що не встановлена.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА