21:03 09.12.2019

Фактів політичної упередженості в "російському розслідуванні" не виявлено - доповідь Мін'юсту США

1 хв читати
Фактів політичної упередженості в "російському розслідуванні" не виявлено - доповідь Мін'юсту США

У рамках внутрішнього розслідування, проведеного Міністерством юстиції США, не було виявлено жодних фактів політичної упередженості в "російській справі", повідомляє в понеділок агентство Associated Press.

Очікується, що в доповіді, яку, за даними агентства, має опублікувати генеральний інспектор Мін'юсту США пізніше в понеділок, міститиметься твердження про безпідставність заяв президента США Дональда Трампа про незаконність "російського розслідування" і політичну упередженість керівництва ФБР.

Водночас доповідь вказує на "17 значних помилок і недоліків", але про навмисні дії не йдеться.

Доповідь, за твердженнями співрозмовників агентства, знайомих із її змістом, міститиме висновки про наявність підстав для того, щоб відкрити одне з найбільш політично чутливих розслідувань в історії ФБР, яке президент США Дональд Трамп називає "полюванням на відьом". Його було розпочато таємно у 2016 році під час передвиборної кампанії Трампа й у результаті було передано колишньому спецпрокурору США Роберту Мюллеру.

Доповідь публікується в той момент, коли в конгресі тривають слухання з питання про можливість запуску процедури імпічменту щодо Трампа, нагадує агентство.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА