08:33 10.12.2019

Командувачі ВМС України і Туреччини обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва

1 хв читати
Командувачі ВМС України і Туреччини обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва

Делегація Військово-морських сил України на чолі з командувачем, адміралом Ігорем Воронченком прибула з офіційним візитом до Турецької республіки, де була проведена зустріч з командуванням ВМС Туреччини і обговорювалися питання двостороннього співробітництва, повідомляє прес-служба ВМС України.

"Протягом п'яти діб представники національного флоту разом з турецькими колегами проведуть низку важливих зустрічей і розглянуть основні напрями в реалізації завдань, спрямованих на продовження двостороннього військового співробітництва та планування заходів щодо підвищення рівня сумісності між ВМС двох країн. Зараз українська делегація вже відвідала Командування ВМС Турецької Республіки, де під час офіційного прийому голови флотів обговорили тематику подальшої співпраці у військово-морській галузі та актуальні питання викликів сучасності", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці ВМС України в соцмережі Фейсбук у понеділок увечері.

Командувач ВМС України подякував турецьким колегам, за незмінну позицію в підтримці суверенітету і територіальної цілісності України.

"Хочу подякувати Турецькій Республіці за незмінну позицію в підтримці суверенітету і територіальної цілісності України і спільні проекти, які ми маємо сьогодні. Останні світові події свідчать, що існування і стабільний розвиток кожної суверенної держави можливі тільки при наявності сучасних боєздатних збройних сил, здатних швидко реагувати на виникаючі виклики та загрози", - зазначив Воронченко.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА