Інтерфакс-Україна
09:06 10.12.2019

Зеленський зазначає, що закон про "особливий статус" ОРДЛО простіше наразі пролонгувати

1 хв читати
Зеленський зазначає, що закон про "особливий статус" ОРДЛО простіше наразі пролонгувати

Президент України Володимир Зеленський пояснив логіку й доцільність про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, який припиняє свою дію 31 грудня цього року.

"Закон чинний буде внесено на продовження, так. Нам простіше зараз продовжити цей законопроект, і потім внести пізніше "формулу Штайнмаєра", бачачи певні кроки з того боку, що ми наближаємося до деескалації", - сказав він на брифінгу в ніч на вівторок у Парижі після завершення "нормандського саміту".

Зеленський зазначив, що якщо зараз дочекатися закінчення терміну цього закону, то "потім, якщо все добре, ми будемо знову новий закон голосувати, - це складніше".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

Зеленський доручив Гнатову та Палісі опрацювати справедливий розподіл особового складу між бригадами

Завдання щодо вітчизняного виробництва зброї мають бути виконані вчасно - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА