Інтерфакс-Україна
21:39 10.12.2019

Результати роботи комісії з розслідування пожежі в Одеському коледжі представлять до 20 грудня

2 хв читати
Результати роботи комісії з розслідування пожежі в Одеському коледжі представлять до 20 грудня

Урядова комісія з розслідування причин пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу відзвітує про результати роботи до 20 грудня, заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

"Комісія з розслідування пожежі в Одеському коледжі до 20 грудня відзвітує Кабміну". - повідомив Яровий, передає прес-служба Національної поліції України.

Перше засідання комісії відбулося у вівторок, 10 грудня.

Як повідомлялося, о 10:12 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої сягнула 4 тис. кв. м. Підрозділи ДСНС врятували та евакуювали 40 людей (12 осіб вивели сходовими клітинами, 10 осіб вивели ланки ГДЗС і 18 осіб - за допомогою сходів та автопідйомників) із близько 400, що перебували в будівлі на момент займання.

О 14:18 того самого дня пожежу було локалізовано, проте гасіння окремих осередків займання і тління тривало ще досить довго.

Унаслідок пожежі загинули 12 людей, доля ще шістьох залишається невідомою. У лікарнях перебувають дев’ятеро із 30 постраждалих.

Повідомлялося, що згорілу будівлю можна зберегти, але є ризик обвалення стін.

За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. 5 та 6 грудня оголошено днями жалоби в Одесі, 8 грудня - у всій Україні.

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський розмірковує над призначенням міністра оборони Умєрова послом в США

На Київщині через негоду знеструмлено понад 57 тис клієнтів

Обговорення зустрічі з РФ на рівні лідерів можливо після виконання домовленостей про обміни

Німеччина готова оплатити два "Петріоти", Норвегія – один, інші країни також готові допомогти і чекають готовності виробника

Загальна сума встановлених збитків у справі про зловживання в КМДА сягнула 196,4 млн грн – Кравченко

Майбутнє Німеччини тісно пов'язане з Україною - Мерц

На Харківщині триває ліквідація 3 лісових пожеж, що охопили понад 100 га

Україна на коаліції охочих домовилась про купівлю зброї в Європі та США, зокрема, систем ППО та ракет для них

Зеленський заявив про наявність всіх необхідних політичних сигналів про відновлення постачання військової допомоги США

Коаліція охочих обговорила фінансування сил оборони України, виробництво зброї та інвестиції в нього – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА