Інтерфакс-Україна
20:31 11.12.2019

Українська сторона просить СММ ОБСЄ посприяти недопущенню перебування в Станиці Луганській бойовиків із пов'язками СЦКК

1 хв читати
Українська сторона просить СММ ОБСЄ посприяти недопущенню перебування в Станиці Луганській бойовиків із пов'язками СЦКК

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі в рамках робочої зустрічі з представниками СММ ОБСЄ повідомила про перебування бойовиків у нарукавних пов'язках із написом "СЦКК-JCCC" на ділянці розведення в Станиці Луганській.

"Українська сторона СЦКК звернулася до СММ ОБСЄ щодо сприяння в недопущенні перебування представників збройних формувань Російської Федерації у нарукавних пов’язках із написом "СЦКК" на ділянці розведення сил та засобів № 1(Станиця Луганська) біля відновленої українськими спеціалістами частини мосту", - повідомляє прес- штаб ООС на сторінці у Facebook у середу.

Окрім того, керівник української сторони СЦКК Володимир Гаманенко поінформував координатора команди СММ ОБСЄ щодо взаємодії з СЦКК Кайрата Асанова про повне виконання Україною взятих на себе зобов'язань стосовно виконання заходів на ділянці розведення №3.

Також співрозмовники обмінялися оцінками ситуації безпеки на ділянках розведення, визначили шляхи подальшої взаємодії української сторони СЦКК і СММ ОБСЄ в Україні.

"Наступна робоча зустріч з групою СММ ОБСЄ запланована на 19 грудня після проведення чергового засідання ТКГ у Мінську", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

У КМВА застерегли громадян від необачного поводження з уламками збитих БпЛА

До чотирьох зросла кількість жертв на Київщині, 16 постраждали - ДСНС

Три дитини загинули на Житомирщині через ворожу атаку, ще 12 людей постраждали

Сильні пожежі і пошкоджений будинок внаслідок обстрілу Чернігова та області

Наймасованіший удар з часів Другої світової війни - Семеніхін про атаку РФ на Конотоп

На Дніпропетровщині внаслідок масованої нічної атаки пошкоджено підприємства, будинки та АЗС – Лисак

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 119 од. автотехніки - Генштаб

На Хмельниччині через російський обстріл загинули чотири людини, ще п'ять постраждали - ОВА

У Сумській ОВА спростували російську дезінформацію щодо нібито захоплення Юнаківки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА