Інтерфакс-Україна
07:31 12.12.2019

Уночі та вранці 12 грудня в Києві збережеться туман, видимість 200-500 м

1 хв читати
Уночі та вранці 12 грудня в Києві збережеться туман, видимість 200-500 м

Туман збережеться в Києві вночі і вранці у четвер, 12 грудня, повідомили в Українському гідрометцентрі.

"До кінця доби 11 грудня вночі та вранці 12 грудня в Києві збережеться туман, видимість 200-500 м (І рівень небезпеки, жовтий)", - йдеться в оприлюдненому Гідрометцентром у ніч на четвер повідомленні.

Водіям під час керування автомобілем в тумані рекомендують дотримуватися наступних порад: знизити швидкість руху; при наявності протитуманних фар включити їх спільно з ближнім світлом; тримати безпечну дистанцію з іншими автомобілями; при зупинці увімкнути аварійну світлову сигналізацію; уникати різких маневрів на дорозі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

Через нічну атаку РФ знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині, графіки не діють - Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА