Інтерфакс-Україна
21:17 13.12.2019

На ТКГ у середу оголосять дату припинення вогню і узгодять нові ділянки розведення на Донбасі, звірять списки для обміну військовополонених

1 хв читати
На ТКГ у середу оголосять дату припинення вогню і узгодять нові ділянки розведення на Донбасі, звірять списки для обміну військовополонених

У середу, 18 грудня на засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) будуть уточнені списки для обміну утримуваних осіб та дата припинення вогню на Донбасі, повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

"Сподіваюся, що в середу буде оголошено конкретну дату припинення вогню ... До кінця року, сподіваюсь, ми обміняємо наших військовополонених, і ця домовленість теж буде досягнута в середу", - сказав міністр в п'ятницю ввечері в ефірі телеканалу "Інтер".

Глава МЗС висловив надію на те, що в середу відбудуться засідання робочих груп ТКГ: "група з безпеки оголосить про припинення вогню і погодить нові ділянки для розведення, і буде вимагати від ОБСЄ верифікації. Гуманітарна група остаточно звірятиме списки (на обмін - ІФ)".

У вівторок, 17 грудня, за словами Пристайка, Україна проситиме у ОБСЄ зміни мандата Спеціальної моніторингової місії (СММ) таким чином, щоб отримати точну інформацію щодо розведення сил на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росію не обрано до Ради Міжнародної морської організації – Сибіга

Мінветеранів пропонує Канаді стати співзасновником і першим донором Фонду підтримки ветеранів

Госпіталізовано енергетика на Сумщині внаслідок удару російського дрона

Двоє цивільних загинуло внаслідок ударів російських fpv-дронів по селах Харківської області

Людину поранено через ворожу атаку на Суми, пошкоджено критичну інфраструктуру – ОВА

Посадовці приватної компанії підозрюються у привласненні 15 млн грн під час продажу запчастин до бронетехніки

Київ утримує статус найстабільнішої локації для розвитку інвестиційних орендних проєктів - думка

"Ліси України" відтермінувало оплату за придбану продукцію пошкодженому обстрілом "ЕІМО" у Самборі

В Україні в суботу майже без опадів, у неділю на заході та півдні – невеликі дощі, вночі та вранці – туман

Відсутність належного обліку об’єктів інтелектуальної власності стримує розвиток оборонсектору – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА