Інтерфакс-Україна
21:53 13.12.2019

На зустрічі "нормандської четвірки" РФ відкинула можливість змін Мінських угод, але вони необхідні, і пізніше Кремль це усвідомить

1 хв читати
На зустрічі "нормандської четвірки" РФ відкинула можливість змін Мінських угод, але вони необхідні, і пізніше Кремль це усвідомить

Російська сторона на зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" в Парижі категорично відкинула можливість змін Мінських угод, зокрема, щодо пунктів з контролю над кордоном, однак згодом Москва усвідомить їх зміни, заявляє міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

"Але є певні зміни, які необхідно внести в Мінські домовленості, хоча б хронологічно, вони повинні були б закінчитися до кінця 2015 року і багато дат не відповідає реальності", - сказав він у п'ятницю ввечері в ефірі телеканалу "Інтер".

Міністр також допустив, що РФ згодом усвідомить необхідність внесення змін до Мінських угод.

"Думаю, що Росія розуміє, що вимоги, записані в Мінську, не є реальними ... Те, що вони зараз заявляють, що "і жодних маневрів", - це зазвичай підвищення ставок перед наступним раундом переговорів", - висловив думку Пристайко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 36 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу

Зеленський обговорив з Трампом роботу переговорних команд та посилення ППО України

Досі немає реального прогресу щодо створення спецтрибуналу по агресії - Зеленський в Давосі

Зеленський закликає Європу услід за США зупиняти танкери РФ та конфісковувати нафту

Зеленський: Більшість лідерів чекають, що Америка перегорить ідеєю з Гренландією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА