Інтерфакс-Україна
07:27 14.12.2019

Щоб знайти замовників убивства Шеремета, потрібна допомога СБУ і розвідки

1 хв читати
Щоб знайти замовників убивства Шеремета, потрібна допомога СБУ і розвідки

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що для визначення замовників вбивства відомого журналіста Павла Шеремета необхідна допомога Служби безпеки та головного управління розвідки.

"Щоб визначити замовників, мені потрібна допомога, мені не вистачить Генеральної прокуратури - потрібно з СБУ говорити і потрібно говорити з головним управлінням розвідки. Я сьогодні вже мав контакт з главою СБУ, він сьогодні зустрічався з главою поліції. Ми підключимо певні наші можливості", - сказав Аваков в програмі "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна" ввечері в п'ятницю.

Вранці 20 липня 2016 року в центрі Києва було підірвано машину керівника інтернет-видання "Українська правда" Олени Притули, в якій перебував Шеремет. Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху. Слідчі заявили, що вважають пріоритетною версією вбивства журналістську діяльність Шеремета в Україні та інших країнах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Більдт назвав капітуляцією відмову Трампа від вимоги про припинення вогню

Зміст листа Меланії Трамп до Путіна оприлюднили на Fox News

Трамп заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА