Інтерфакс-Україна
11:58 14.12.2019

Бойовики не пускають СММ ОБСЄ на територію ОРДЛО - українська сторона СЦКК

1 хв читати
Бойовики не пускають СММ ОБСЄ на територію ОРДЛО - українська сторона СЦКК

Незаконні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей не пускають представників СММ ОБСЄ на непідконтрольні уряду України території, зокрема і до ділянок розведення сил і засобів, заявляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі.

"Мандат СММ передбачає вільний і безпечний доступ представників СММ ОБСЄ на всій території України. Всі підписанти Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей погодилися з необхідністю вільного і безпечного доступу, а також із тим, що обмеження свободи пересування СММ є порушенням", - йдеться в повідомленні операції Об'єднаних сил на сторінці штабу в "Фейсбуці".

Проте українська сторона СЦЦ зазначає, що збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей щодня відмовляють СММ у доступі на непідконтрольні уряду України території та ділянок розведення сил і засобів.

"За даними звіту СММ ОБСЄ від 13 грудня 2019 року представники збройних формувань Російської Федерації двічі затримували патрулі Місії на блокпосту приблизно в 2,5 км на північ від ділянки розведення в районі н. п. Петровське дозволили патрулю Місії проїхати тільки після 20 хвилин очікування; на блокпосту захід н.п. Верхньошироковське тільки після приблизно години очікування", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У міністра освіти Лісового 21 радник на громадських засадах

Раді рекомендують ухвалити за основу законопроєкт про удосконалення укладення військових контрактів

В Києві під час пластичної операції пацієнтці пошкодили лицьовий нерв

РФ досі не може відновити свій військовий потенціал після спецоперації "Павутина" - джерело в спецслужбах

На "Запоріжсталі" через атаки 7 січня знову стався блекаут із зупиненням виробництва

Паспортний сервіс у Лондоні видав за тиждень 135 паспортів громадянина і 303 закордонні – МВС

Рух вантажівок у Київській, Волинській, Львівській та Тернопільській областях обмежено превентивно – поліція

У низці районів Одеси сталися аварійні відключення світла

Троє людей загинуло, ще четирьох поранено через ворожі атаки на Херсонщині – ОВА

Суд визначив Шуфричу заставу в понад 33 млн грн, вона ще не внесена – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА