Інтерфакс-Україна
13:14 17.12.2019

Унаслідок сутичок біля Верховної Ради госпіталізовано двох поліцейських, одного протестувальника доставлено до відділку

2 хв читати
Унаслідок сутичок біля Верховної Ради госпіталізовано двох поліцейських, одного протестувальника доставлено до відділку

Унаслідок сутичок із представниками націоналістичних організацій під час акції протесту проти відкриття ринку землі біля будівлі Верховної Ради двоє правоохоронців дістали тілесних ушкоджень, повідомляє прес-служба поліції Києва.

Правоохоронці підтвердили, що причиною конфлікту стала спроба частини учасників акції встановити намет на проїжджій частині на вул. Грушевського.

"Правоохоронці зупинили громадян та почали проводити з ними профілактичну бесіду з метою недопущення вчинення правопорушень, але мітингувальники розпочали з поліцейськими штовханину, яка переросла в сутичку. За попередніми даними, внаслідок конфліктної ситуації тілесні ушкодження отримали двоє поліцейських. Їх доставили у лікарню для надання медичної допомоги", - зазначено в повідомленні.

Також повідомляється про затримання одного з активних учасників сутички за підозрою в скоєнні протиправних дій.

Як повідомлялося, раніше словесна перепалка переросла в бійку між правоохоронцями і націоналістами із застосуванням спецзасобів, зеленки, перцевого газу, дерев'яних палиць і піротехніки. Від сутичок постраждала також будівля готелю "Київ".

Біля будівлі Верховної Ради в центрі Києва у вівторок уранці відбуваються одночасно чотири акції протесту, в яких беруть участь кілька тисяч осіб. Зокрема, крім протесту проти відкриття ринку землі, відбувається акція організації "АвтоЄвроСила", яка вимагає спростити систему розмитнення автомобілів на "єврономерах", протестують противники законопроекту №0931, який передбачає приведення до європейських стандартів законодавства у сфері протидії дискримінації, а також члени Федерації профспілок Україна, котрі підтримують законопроекти Трудового кодексу України №2410, Кодексу України про працю №2410-1.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

Кошта дякує Стармеру за зібрання «коаліції бажаючих» і говорить, що Росія повинна продемонструвати політичну волю, щоб зупинити війну

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА