Інтерфакс-Україна
08:18 20.12.2019

Запорізька АЕС вивела блок №3 на плановий ремонт

1 хв читати
Запорізька АЕС вивела блок №3 на плановий ремонт

Запорізька атомна електростанція (АЕС) у ніч на п'ятницю відключила блок №3 від енергосистеми країни для проведення планового ремонту, повідомила прес-служба НАЕК "Енергоатом".

"20 грудня 2019 року о 00:00 енергоблок №3 Запорізької АЕС відключено від мережі й виведено в капітальний планово-запобіжний ремонт", - повідомила прес-служба АЕС.

Наразі в роботі перебувають чотири енергоблоки Запорізької АЕС. Сумарна потужність генераторів становить 3795 МВт. На енергоблоці №1 триває 86 доба планового капітального ремонту.

"Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає", - зазначили у відомстві.

Радіаційний фон у районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА