Інтерфакс-Україна
13:05 22.12.2019

Український військовий поранений на Донбасі вранці

1 хв читати
Український військовий поранений на Донбасі вранці

Один український військовослужбовець дістав поранення внаслідок обстрілу з боку незаконних збройних формувань у неділю, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

"Сьогодні, за наявною інформацією, внаслідок ворожих прицільних обстрілів один наш захисник дістав поранення. Воїн евакуйований у військовий мобільний госпіталь", - йдеться у звіті.

За даними відомства, з початку поточної доби, 22 грудня, станом на 12.00 бойовики здійснили два обстріли підрозділів Об'єднаних сил, застосувавши автоматичний станковий гранатомет і стрілецьку зброю. Обстріл позицій у районі селища Піски Ясинуватського району Донецької області почався о 6.10 і тривав півгодини, обстріл позицій в районі с.Кримське Новоайдарського району Луганської області тривав із 10.40 до 11.25.

Ділянки розведення сил і засобів, згідно зі зведенням, під обстріл не потрапили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців

10 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Вторгнення дронів РФ – акт агресії, який створив реальну загрозу безпеці громадян – командування ЗС Польщі

Польща застосувала зброю проти об'єктів, які порушили її повітряний простір

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА