14:58 23.12.2019

Для боротьби з російською дезінформацією необхідно посилювати якість історичної науки - директор УІНП

1 хв читати
Для боротьби з російською дезінформацією необхідно посилювати якість історичної науки - директор УІНП

Директор Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Антон Дробович заявляє, що для боротьби з російською історичною пропагандою необхідно посилювати якість історичної науки в Україні та розвивати у населення критичне мислення.

На прес-конференції в Києві у понеділок Дробович зазначив, що одним із пріоритетів робіт УІНП буде протидія російській гібридній агресії, зокрема боротьба з дезінформацією та міфами, які артикулює Росія. "Ми посилимо свою присутність, сприяючи виданню таких матеріалів як, наприклад, книга Сергія Громенка про 250 років російських міфів про історію Криму тощо", - сказав Дробович на прес-конференції в Києві у понеділок.

Голова Інституту нацпам'яті зазначив, що останні заяви президента РФ Володимира Путіна про "якісь уявні споконвічні землі, які є у свідомості політичного керівництва Росії", показують, що для боротьби з цим необхідно посилювати якість історичної науки та розвиток критичного мислення, а також поширення достовірних та історично верифікованих матеріалів, які розвінчуватимуть міфи.

Як повідомлялося, 20 грудня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що МЗС України засуджує заяви президента РФ Путіна про те, що нібито східна частина України і все Причорномор'я - це "споконвічні російські території".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА