Інтерфакс-Україна
17:13 23.12.2019

Апеляційний суд залишив у силі арешт підозрюваного у справі Шеремета Антоненка

1 хв читати
Апеляційний суд залишив у силі арешт підозрюваного у справі Шеремета Антоненка

 Апеляційний суд Києва залишив у силі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному в організації вбивства журналіста Павла Шеремета сержанту ЗСУ, музиканту Андрію Антоненку.

Відповідне рішення Апеляційний суд ухвалив у понеділок, відмовивши у такий спосіб у задоволенні апеляції захисту Антоненка на рішення Печерського районного суду про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту.

Захист Антоненка під час засідання просив скасувати обраний запобіжний захід, відзначаючи безпідставність наданих обвинуваченням доказів. На переконання адвокатів, немає підстав для обрання будь-якого запобіжного заходу, тим більше, винятково у вигляді тримання під вартою.

Сторона обвинувачення наполягала на обґрунтованості рішення суду першої інстанції.

Деякі народні депутати заявили про готовність взяти Антоненка на поруки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Приморському краї РФ пролунали вибухи біля в/ч, відомої воєнними злочинами в Україні, - джерела

СБУ зірвала замах ФСБ на офіцера ГУР у Києві

Петиція про безкоштовний проїзд для донорів крові у київському транспорті не набрала необхідних для розгляду голосів

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА