Інтерфакс-Україна
17:59 23.12.2019

У рамках обміну в Україну повернуться ті, кого не вдалося забрати два роки тому, тих, хто перебував у полоні після Іловайська та Дебальцевого, - Лутковська

1 хв читати
У рамках обміну в Україну повернуться ті, кого не вдалося забрати два роки тому, тих, хто перебував у полоні після Іловайська та Дебальцевого, - Лутковська

 Повернення утримуваних осіб відбудеться до кінця цього року, як і було домовлено під час зустрічі лідерів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня, повідомила представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Валерія Лутковська.

"Було, нарешті, досягнуто домовленості про проведення взаємного звільнення осіб до кінця цього року, як, власне, й було домовлено під час паризького саміту в "нормандському форматі". Й це величезне щастя, тому що ми зможемо, нарешті, забрати з незаконного тримання під вартою тих наших хлопців, яких не змогли забрати в грудні 2017 року, тих хлопців, які протягом чотирьох років після Іловайська, Дебальцевого перебували в полоні, і які протягом чотирьох років не мали можливості навіть поспілкуватися зі своїми сім'ями", - наводить її слова прес-служба президента України.

За словами Лутковської, поки що остаточно "дошліфовуємо" списки.

"Просила б усіх не маніпулювати інформацією, оскільки за цією процедурою взаємного звільнення - долі людей", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

62-річна жінка загинула внаслідок атаки російського дрона на Запорізьку область - ОВА

Експосол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс очолила британську дипломатичну місію у Польщі

Троє людей, серед них двоє рятувальників, поранені за добу на Сумщині через атаки дронів РФ

Оприлюднені СБУ докази щодо Гусарова стосуються подій, що відбулись задовго до початку його роботи у НАБУ, заявили в Бюро

На Харківщині двоє підлітків підірвалися на ВНП, їх шпиталізовано у тяжкому стані

Кабінет міністрів після ворожого влучення у Будинок уряду провів засідання у Клубі Кабміну

Єрмак провів відеодзвінок з радниками з національної безпеки Великої Британії, Німеччини, Італії та Франції

Оптимізація мережі місцевих судів почнеться з кількох модельних судів – заступниця керівника ОП

"Птахи Мадяра" уразили НПС "Второво" у Володимирській області РФ

Прем'єру Франції винесли вотум недовіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА