17:37 24.12.2019

Адвокат обурений рішенням суду про законність арешту підозрюваної у вбивстві Шеремета Кузьменко

2 хв читати
Адвокат обурений рішенням суду про законність арешту підозрюваної у вбивстві Шеремета Кузьменко

Адвокат підозрюваної у вбивстві Павла Шеремета дитячого кардіохірурга Юлії Кузьменко Владислав Добош заявляє, що докладе всіх зусиль у юридичному руслі, щоб довести невинуватість своєї підзахисної.

"В Україні сьогодні померли права людини, прав людини більше немає... У нас не діє закон і право... Є лише право сили", - сказав Добош журналістам після закінчення судового засідання у вівторок.

"Ми методично, в юридичним порядку встановимо брехливість цієї справи та справ Антоненка, Дугарь... Ми доведемо ці справи до кінця, обов'язково, скільки не обливали б брудом адвокатів, волонтерів, добровольчий рух", - запевнив він.

При цьому адвокат зазначив, що "хтось дуже постарався, щоб ці люди залишилися під вартою, в тюрмі". Водночас він зазначив, що йому не відомо, "хто є режисером цієї інсинуації".

За словами Добоша, суд "цинічно знехтував" інформацією про алібі Кузьменко, яку надав захист і свідок.

"Закликаю максимально кожного цікавитися цією справою, об'єктивно цікавитися, що відбувається у цій справі", - сказав адвокат, звертаючись до журналістів.

За словами Добоша, Кузьменко перебувала і перебуватиме поки що в ізоляторі тимчасового тримання у зв'язку з нібито необхідними заходами безпеки. "Вона надала свідчення... Я знаю, що правдивість її слів підтверджено", - додав він.

При цьому адвокат повідомив, що на його підзахисну не тиснуть.

Після оголошення рішення суду Добош був дуже емоційний, зокрема на адресу прокурорів. Журналістам він пояснив, що обурений безпідставністю рішення з юридичної позиції, крім того Кузьменко є його другом.

Наразі Кузьменко під конвоєм вивели із залу суду. Залишили приміщення і всі, хто був присутній на засіданні.

На вулиці, біля будівлі суду, все ще відбувається мітинг на підтримку Кузьменко, присутні висловлюють обурення рішенням Апеляційного суду, який залишив Кузьменко під арештом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА