Інтерфакс-Україна
07:35 25.12.2019

Переговори про відносини Британії та ЄС після Brexit відбуватимуться, зокрема, в Лондоні

2 хв читати
Переговори про відносини Британії та ЄС після Brexit відбуватимуться, зокрема, в Лондоні

Лондон, очевидно, стане ще одним місцем для переговорів Великої Британії і ЄС, які пройдуть вже після Brexit і будуть присвячені питанням подальших відносин між сторонами, повідомляє у вівторок газета The Guardian з посиланням на власні джерела.

Очікується, що цей варіант буде підтверджений на "переговорах про переговори" Великої Британії і ЄС, які відбудуться в лютому майбутнього року.

Імовірно, для майбутніх переговорів у Лондоні - за участю головного переговірника від ЄС Мішеля Барньє і поки не названого представника британської сторони - буде обраний секретаріат кабінету міністрів Великої Британії на вулиці Вайтхолл.

The Guardian нагадує, що після Brexit 31 січня 2020 року Велика Британія перестане бути членом ЄС, але протягом 11 місяців залишатиметься в складі митного союзу і єдиного ринку ЄС. При цьому в ЄС очікують, що переговори про подальші взаємини сторін будуть вестися не в одному місці - в Брюсселі, як раніше.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон раніше домагався того, щоб Велика Британія покинула ЄС 31 жовтня, навіть якщо до цього сторони не зможуть досягти угоди за процедурою "розлучення" і подальших відносин. Британський парламент виступив проти виходу з ЄС без угоди з Брюсселем, зобов'язавши Джонсона просити про відтермінування Brexit. Тепер Brexit запланований на 31 січня 2020 року.

Палата громад британського парламенту попередньо схвалила законопроект про вихід Великої Британії з ЄС, який містить узгоджену прем'єром країни Борисом Джонсоном з Брюсселем угоду щодо Brexit.

Однак йшлося про перше голосування палати громад нового скликання щодо даного законопроекту. Експерти очікували його результатів, щоб подивитися, наскільки потужною підтримкою в парламенті тепер користуються плани Джонсона з виведення Великої Британії з ЄС.

Очікується, що тепер, уже наступного року, відбудеться фінальне - "третє читання". На початку січня обидві палати парламенту знову обговорять законопроект, а потім у кожній з палат відбудеться остаточне голосування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп про тристоронню зустріч з Путіним та Зеленським: Вона буде, але мала б відбутися ще 3 місяці тому

Генпрокурор: На Львівщині підозри отримали 18 посадовців

Президентський законопроєкт про НАБУ/САП закріплює процесуальну незалежність керівника і прокурорів САП від генпрокурора – юрист

У Харкові завершені аварійно-рятувальні роботи на місці ворожого авіаудару

Трамп розглядає можливість запровадження вторинних санкцій проти РФ раніше, ніж через 50 днів

Скасування рішень про перейменування вулиць на честь захисників України неприпустиме – УІНП

У застосунку Армія+ з'явився новий навчальний курс "Стоп корупція. Уповноважені"

Зеленський поставив завдання: здатність України у визначений час застосувати щонайменше 1000 дронів-перехоплювачів на добу

Качка обговорив з експертами президентський законопроєкт про НАБУ та САП

Житель Хмельниччини отримав 15 років тюрми за підготовку терактів біля підрозділів ТЦК та Нацгвардії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА