08:30 27.12.2019

Радник Boeing, який займався катастрофами 737 MAX, пішов з посади

1 хв читати
Радник Boeing, який займався катастрофами 737 MAX, пішов з посади

Старший радник ради директорів Boeing Майкл Люттіг повідомив про свій відхід на пенсію в кінці року.

"Ми глибоко вдячні (...) Люттігу за його виняткову службу компанії Boeing протягом цих майже 14 років, особливо протягом цього останнього, складного для нашої компанії року", - йдеться в заяві виконуючого обов'язки генерального директора Грега Сміта, опублікованій на сайті компанії.

Зазначається, що Люттіг, який обіймав посаду головного юрисконсульта Boeing з 2006 року, з травня 2019 року зайнявся юридичними питаннями, пов'язаними з катастрофою літаків авіакомпанії Lion Air і авіакомпанії Ethiopian Airlines, а також консультував правління зі стратегічних питань.

Раніше свій пост покинув гендиректор компанії Денніс Мюленбург.

Польоти літаків Boeing 737 MАX призупинили у всьому світі в березні 2019 роки після двох авіакатастроф. У березні під час аварії літака цієї моделі авіакомпанії Ethiopian Airlines загинули 157 осіб. У жовтні 2018 року жертвами катастрофи 737 MAX індонезійської компанії Lion Air стали 189 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

На ринку гумрозмінування в лютому запрацювала платформа з інновацій

Мінкультури внесло 5 російських пропагандистів до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА