Інтерфакс-Україна
12:02 28.12.2019

Швидкісні катери поповнили флот Морської охорони

2 хв читати

 Нові спеціалізовані малі катери українського виробництва для відділів спеціальних дій Одеського та Маріупольського загонів морської охорони пройшли ходові випробування та поповнили корабельно-катерний склад морських прикордонників, повідомляє в суботу Держприкордонслужба.

Катери побудовано на харківському підприємстві "Бріг ЛТД", яке виграло тендер на замовлення.

"Малі катери оздоблені стаціонарним дизельним двигуном, мають запас пального понад 300 літрів, максимально можуть вмістити 11 бійців, прийняти на борт загалом 1500 кг, тобто збільшену штурмову групу в повному екіпіруванні та озброєнням. Важливо, що ці катери оснащені спеціальним трапом для підняття водолаза, що дасть змогу проводити підводні огляди суден, наприклад, на рейдових стоянках або у відкритому морі до заходу судна в порт. А також, у комплекті з катером поставлено трейлер для наземного транспортування катеру. Отже, спецпідрозділ має підвищену мобільність і може переміщуватися для точкових дій на різних ділянках узбережжя та різних водоймах прикордоння", повідомляє прикордонна служба.

Бійці спецпідрозділу безпосередньо брали участь у прийомі катерів та у випробувальних маневрах, перевіривши на собі всі заявлені характеристики. На ходових випробуваннях "Бріги" продемонстрували швидкість від 32 до 35 вузлів (приблизно 70 км/год) залежно від завантаження.

Уже з початком нового навігаційного сезону підрозділи спеціальних дій на Азовському та Чорному морях виходитимуть на службу на нових катерах.

На доданих до повідомлення фотознімках - два нових катери.

ОСТАННЄ

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА