Інтерфакс-Україна
15:32 28.12.2019

Зеленський закликав голову Івано-Франківської ОДА розробити план ремонту мостів та наголосив на важливості будівництва сміттєпереробного заводу

1 хв читати
Зеленський закликав голову Івано-Франківської ОДА розробити план ремонту мостів та наголосив на важливості будівництва сміттєпереробного заводу

Президент України Володимир Зеленський закликав голову Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля розробити план ремонту мостів і наголосив на важливості будівництва сміттєпереробного заводу.

Як повідомляє прес-служба президента України, голова Івано-Франківської ОДА зазначив, що цього року в області відремонтовано 540 км доріг, а також триває відновлення мостів. Також, за його словами, із 1,2 тис. мостів в області 80% перебувають у незадовільному стані.

У свою чергу Зеленський закликав голову Івано-Франківської ОДА розробити план ремонту мостів.

Крім того, Шмигаль поінформував президента про перебіг реконструкції будівлі школи в с. Красноїлля Верховинського району. Зеленський наголосив на необхідності виділення фінансування на ці роботи.

"Треба знайти кошти. Якщо там все прогнило, треба повністю перебудовувати", - сказав він.

Також президент запропонував залучити інвесторів для зведення будинків, в яких проживатимуть учасники АТО/ООС. "Дайте підряднику частину землі десь у центрі, він побудує свій бізнес і окремо-житло для учасників АТО. Щоб весь будинок був для них", - зазначив Зеленський.

Крім того, Шмигаль повідомив, що реконструкцію аеропорту в Івано-Франківську планують завершити через два з половиною роки. "Ми почали роботу над інвентаризацією земельної ділянки. Вже уклали договір на інвентаризацію, до березня ми її проведемо", - наголосив голова Івано-Франківської ОДА.

Глава держави зі свого боку наголосив на важливості будівництва сміттєпереробного заводу в Івано-Франківській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦПД: Інформація про жорстокі заходи під час перевірки українців на кордоні з Польщею фейкова

Стубб та Моді обговорили припинення війни РФ в Україні

Раді пропонують встановити спеціальний порядок визнання військовослужбовців безвісно відсутніми

Єрмак та Умєров поїдуть в США на переговори з Віткоффом – ЗМІ

ДПСУ: на навчаннях "Запад-2025" в Білорусі кількість військових РФ буде значно менша, але розслаблятися не можна

Раді пропонують прийняти в цілому законопроєкт щодо вдосконалення роботи індустріальних парків

Партія "Наш край" оголосила про саморозпуск, усі партійні кошти віддає на ЗСУ

Посли держав G7 позитивно відгукнулися про зустріч з керівництвом Мінекономіки України

Посольство України у Польщі у контакті з польськими органами влади відстежує розвиток ситуації навколо вето Навроцького на закон про допомогу українцям

Кабмін опублікував постанову про виїзд за кордон чоловіків 18-22 років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА