Інтерфакс-Україна
19:08 30.12.2019

Станція метро "Хрещатик" у Києві відновила роботу, повідомлення про мінування не підтвердилося

1 хв читати
Станція метро "Хрещатик" у Києві відновила роботу, повідомлення про мінування не підтвердилося

Станція метро "Хрещатик" і пересадка на станцію "Майдан Незалежності" знову відкриті для пасажирів, повідомляє КП "Київський метрополітен" на сторінці в Фейсбуці.

"Увага! Станцію "Хрещатик"+ пересадку відкрито для пасажирів. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Метрополітен працює в звичайному режимі!", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта по результатам Коаліції охочих: якщо не буде досягнуто угоди про припинення вогню, ЄС та США повинні посилити тиск на РФ

Введення нових санкцій проти РФ зменшує шанси посадити їх на стіл переговорів – Рубіо

Ніхто не тисне на Україну, щоб вона відмовилася від територій, мирна угода не буде такою, як вимагає РФ – Рубіо

Армія РФ повторно вдарила по рятувальниках в Костянтинівці на Донеччині - ДСНС

Зеленський по зустрічі з фон дер Ляєн: узгодили гарантії безпеки та санкційний тиск на РФ

Трамп: Україна має бути готова втратити частину території

Віткофф стверджує, що Путін погодився на "надійні" гарантії безпеки Україні від США та поступився в питаннях територій

Фон дер Ляєн: головне – це припинення вбивств, і не важливо, називається це припиненням вогню чи мирною угодою

Зеленський: контактна лінія – це найкраща лінія для реальних перемовин

Фон дер Ляєн: ми повинні мати надійні гарантії безпеки для захисту України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА